חבילת ספא VIP רומנטית עיסוי ארוחה ושייט – 4 שעות-סופ"ש

1,6801,860

מחפשים עיסוי זוגי בספא במרכז? בואו לחוויית ספא זוגית ביאכטה על סיפון יאכטה מפוארת, בחבילה זוגית הכוללת עיסוי, ארוחה, זמן איכות זוגי לבד, והפלגה רומנטית בהרצליה.

חבילת ספא רומנטית ביאכטה היא דרך מיוחדת ולא שגרתית לחגוג עם החצי השני שלכם, והיא מתנה רומנטית נהדרת שמיועדת ליצור לכם חוויה זוגית שתחזק את הקשר שלכם, תגרום לכם ליהנות ביחד, עם התבלין הסודי שלנו של פרטיות (רק אתם והסקיפר-ויש גם סקיפרית אם תרצו).

בנוסף בשביל שתהיו רגועים ושלווים  נתפנק באוכל טוב, עיסוי מקצועי משחרר ומפנק, וזמן איכות רק אתם ביחד לבד, ובסוף הפלגה, זו

החופש המפנק משגרת היום ביאכטה מפרשית חדישה ממכרת  , מפוארת ומאובזרת, שכולה שלכם תוכלו לקפוץ למים לשחייה (כתלות במצב ים\שיקול דעת הסקיפר) וליהנות ממקלחת מים מתוקים על הסיפון ומגבות נקיות מחכות לכם בסיפון, זו אטרקציה מרוכזת ומושקעת שמתאימה רק למי שרוצה באמת להשקיע בחוויות שתיצרו ביחד.

במיוחד בשבילכם היאכטה תקושט בבלונים, שלט מזל טוב, לב מפרחים על המיטה, בקבוק יין איכותי ושוקולדים ועוד הפתעות נוספות,  בדיוק כמו בספא בבתי מלון.

איך השייט הזוגי מרגיש, מה הל"וז?

הגעה למרינה-עיסוי זוגי, מנוחה וארוחה

בהתחלה הפעילות הסקיפר יבוא אליכם לרציף ההמתנה וילווה אתכם ליאכטה שם  תפגשו את המעסה ביאכטה והיא תעניק לכם עיסוי שאורכו 45 דקות לכל אחד מבני הזוג, לאחר מכן תוכלו להתקלח ביאכטה עצמה ולאחר המקלחת תחכה לכם בסיפון למעלה  ארוחה איכותית ומפנקת לבחירה מתפריט, בין העיסוי להפלגה 45 דקות של פרטיות וזמן איכות זוגי ביאכטה להיות בחדר לבד, להתקלח, להירגע ולשתות יין .

לאחר הזמן הפנוי תוגש לכם ארוחה מפנקת (דגים/ בשרית/ בוקר) לבחירה ממגוון המסעדות במרינה הרצליה  ותצאו לשייט שנמשך שעה וחצי ביאכטת הפינוקים,  אחרי היציאה מהפתיח כבר מרגישים את הפרפרים בבטן ואת הבריזה שהים כל כך טוב בה, אם אתה אוהבים מוזיקה איכותית שימו את המוזיקה שלכם ברקע, זה תמיד מוסיף לאווירה, ניתן לשבת בחרטום על המזרן שיזוף .

יציאה לשייט מהמרינה

עכשיו אחרי שכבר יצאתם לים, אתם והים ברומן סוער ומרגש, המים הכחולים והשקטים, הנענוע העדין והמתמשך, השקיעה שצובעת את השמים בגוונים סוערים…מובטחת לכם חוויה מיוחדת וייחודית.

לאחר ההפלגה נשלח לכם את התמונות מהשייט אם צילמנו אתכם, ניפרד ונחכה לכם כמו תמיד על הרציף במרינה עד הפעם הבאה.

באיזו יאכטה מפליגים?

היאכטה היא מפרשית מאובזרת עם חדר שינה מרווח וממוזג ,סלון רחב ומפנק, מטבח מאובזר, שירותים מערכת סטריאו (ניתן לחבר מוסיקה  מסלולרי) ומקלחת.

להזמנת היאכטה

 להזמנות-מלאו פרטים או חייגו

מבטיחים לחזור מהר!

077-997-7089