השכרת יאכטה ליום הולדת -מסיבה על המים 🍻

(3 חוות דעת לקוח)

7102,310

השכרת יאכטה ליום הולדת-ישנם הרבה יתרונות במסיבת בים, בשונה מפאב או מסעדה, כאן זה רק אתם והחבר'ה שאתם אוהבים, בהפלגה נוכל לחגוג ולהתרגש ביחד באופן קבוצתי ומגבש, כמו חוף ים פרטי, או מסיבה פרטית אבל באמצע הים, שהוא רק שלכם ובשבילכם, ובעיקר ללא מאמץ כי הכול כבר מוכן לכם מראש.

ביום הולדת ביאכטה נשאר לכם רק לחנות בחניון הצמוד אלינו ולהגיע 100 מטר לרציף, זו חוויה נטולת אירגוניים לוגיסטיים מעייפים ושורפי זמן ואנרגיות, מקסימום תביאו עוגה וכיבוד קלה ואלכוהול טוב.

אם תרצו נוכל להמליץ לכם על חברות שמכינות מגשים מוכנים לימי הולדת  ביאכטה של סושי, פירות העונה, סנדוויצ'ים, פלטת גבינות וירקות, עוגיות וקינוחים שונים, כך שהכול יהיה מוכן ברמה הגבוהה ביותר בצורה הקלה והיעילה ביותר בלי מאמץ.

✨השכרת יאכטה ליום הולדת, איך מתחילים?

לפני הפעילות תגיעו לרציף, אם צריך לקשט את היאכטה לפני הגעת החוגג\ת נקשט את היאכטה ביחד, ונארגן את הכיבוד האוכל והאלכוהול שתביאו (יש במטבח מקרר ומקפיא), שנסיים לארגן, נביא את החוגג\ת יום ההולדת מהרציף  ונצא לים הפתוח, כשנתרחק קצת מהחוף נוכל לפתוח מפרשים, כשנתרחק מהחוף נוכל להוריד מפרש ולדומם מנוע,  ואם נרצה לעצור לשחות נוכל לשחות ולפתוח את האבוב בכיף, לקפוץ לשחות ואז להשתזף בשמש הנעימה.

בואו לבילוי מפתיע של מסיבת יום הולדת בין הגלים


בשייט יאכטה ליום הולדת נוכל להפליג ממרינה הרצליה לכיוון רידינג בת"א, ולהתפנק על מים צלולים וכחולים, שתייה טובה וחברה טובה, כל זה בליווי מוזיקה איכותית שתחברו לסטריאו האיכותי של יאכטת הפינוקים שלנו, זה סטייל ופינוק שמרגיש ומצטלם טוב.

✨אז מה התכנון, איזו השכרת יאכטה ליום הולדת תתאים לכם?

השכרת יאכטה ליום הולדת תלויה במספר המפליגים, האם מדובר  בקבוצה או זוג, זמן ההפלגה, האם אתם מביאים כיבוד קל ליאכטה או ארוחה מלאה:

לפי מספר מפליגים:

עד-13 מפליגים – אנו ממליצים על אחת מיאכטות המפרש שלנו, מכילות עד כ-13 מפליגים (ללא הסקיפר) הן נוחות ונעימות, עם מפלס עליון (קוקפיט), מזרני שיזוף בחרטום, וסלון, חדרי שינה, מטבח עם מקרר ומקפיא,  ושירותים במפלס התחתון.

יותר מ-13 מפליגים – מומלץ לקחת כמה יאכטות מפרשיות ביחד, ולעשות קרוז משותף של יאכטות בקבוצה (פלוטילה), כך שהיאכטות יפליגו ביחד במבנה, וצמודות יחסית אחת לשנייה.

באילו יאכטות נחגוג?

היאכטות שתפליגו בהן מאובזרות, ממוזגות (ברציף), מתאימות לאירוח קבוצתי, ביאכטות יש סלון, שני חדרי שינה, מטבח מאובזר, מקלחת ושירותים.

נקשט את היאכטה במיוחד לכבודכם בשלט מזל טוב ובבלונים (בסלון בלבד-מטעמי איכות הסביבה) כדי שתהיה לכם חווית יומולדת בלתי נשכחת .

ביאכטה יחכו לכם אבוב לטבילה בים, מזרן שיזוף בחרטום היאכטה וכל מה שצריך כדי שיהיה לכם ים של כיף ופינוק, ביאכטה יש מערכות סאונד למוסיקה עם אפשרות חיבור לכל סוג מדיה שתביאו.

על הקוקפיט ביאכטה ליום הולדת יש אזור ישיבה סביב על כריות נוחות, היאכטות מצוידות במזגן (ברציף), שירותים חשמליים, טוש חוץ בקוקפיט לשטיפת מלח הים לאחר רחצה.

מה אורך השייט המומלץ למסיבת יאכטה ליום הולדת?

אורך ההפלגה המומלץ ליאכטה ליום הולדת הנו כ-3-4 שעות, ע"מ לספק לכם ולכן את זמן האיכות שלכן, ולאפשר את כל הפינוקים כגון, שחייה בים ושימוש באבוב, הפלגה לכיוון מרינה יפו או תל-אביב בדרום, או נתניה ושפיים בצפון או אולי אפילו לעשות שלום לנופשים בנמל תל אביב והפלגה לאורך טיילת תל אביב (היאכטה יכולה להתקרב עד כמה מאות מטרים מהחוף) או אם תנאי הים מאפשרים לעצור מנועים ולשכשך במים החמימים (תקבלו אבוב פינוקים ענק).

נוכל לפתוח מפרשים (כתלות בשיקול דעת הסקיפר), ולתת לרוח להניע אותנו ללא מנוע ולגלים והרוח להרים את המצב רוח, הנאה החווייתית הזו תיזכר להרבה זמן, וגם תצאו עם מזכרת של הרבה תמונות לאינסטגרם ולפייסבוק או טיקטוק (רק תזכרו לתייג אותנו, כן?).

ואיך נראית יאכטה למסיבת יום הולדת, מה יש בה?

ביאכטות יום הולדת יש את כל מה שיש בחדר בבית מלון וספא, כולל 4 חדרים, מקרר ומקפיא, טלוויזיה, מזגן (כשעוגנים ברציף), ואבוב לגרירה מאחורי הסירה כך שאפשר להיות במים מבלי לשחות, לתפוס בקבוק בירה, לשכשך את הרגליים במים ולחוות את החיים במיטבם.

🔹בהפלגה ליום הולדת מקבלים חופשי🔹

שתייה -מים מינרליים חופשי, בקבוק שמפניה גדול אחד, בלונים, שלטי מזל טוב, אבוב.

✅שתייה חמה – (קפה,אספרסו, תה) כאשר אנחנו ברציף (לפני היציאה או לאחריה לפי בקשתכם).

צילום האירוע – בטלפון שלכם ע"י הסקיפר (הצילום איננו צילום אירועים מקצועי).

מכונת אספרסושימוש חופשי במכונת הקפסולות שלנו, לרוויה!

מזרני שיזוףביאכטה מפוזרים מזרני שיזוף ורביצה להנאת החוגגים

שימוש באבוב  – השימוש באבוב מותנה במצב הים ושיקול דעת הסקיפר.

שדרוגים ותוספות לחבילה

🔹 ציוד דייג -חכות, פתיונות, וציוד לדייג בשיטות שונות, זו הזדמנות לתוספת מרעננת ומהנה במיוחד לשייט שהופך את השייט לפעילות אקטיבית, עם אנדרנלין ועשייה ולימוד, הסקיפר ילווה אתכם וידריך לגבי כל השיטות לדייג, ויראה לכם טכניקות חדשות, מי יודע אולי זה תחילתו של תחביב חדש, עלות ציוד דייג הנה 150 ש"ח לכל המפליגים ביחד.

🔹 רחפן -מטיס רחפן מקצועי ייתלווה אליכם להפלגה וילווה עם רחפן את השייט, כולל צילומים ריחוף מקרוב ומרחוק, בסיום הצילום, הסרטונים ייערכו במחשב בעריכה מקצועית ותקבלו סרטון מוכן עם כל הצילומים, את הצילומים האלו תוכלו להעלות לרשתות החברתיות או לשמור כמזכרת מיום כיפי כשתזרצו להיזכר בעתיד, עלות התוספת 550 ש"ח לכל הפעילות, יש לתאם מראש במעמד ההזמנה.

להזמנת היאכטה

 להזמנות-מלאו פרטים או חייגו

מבטיחים לחזור מהר!

077-997-7089