היאכטות שלנו-יאכטה מפרשית מדגם בוואריה 41 פיט ל-13 מפליגים

(חוות דעת לקוח 1)

8602,430

יאכטת הדגל שלנו, מרווחת במיוחד, ויכולה לארח עד-13 מפליגים בצורה נעימה ומרווחת, מתאימה במיוחד לקבוצות גדולות, לקבוצות, מסיבות על יאכטה, ולימי גיבוש, ניתן לעלות עד כ-13 מפליגים מלבד הסקיפר. בתוך היאכטה יש שלושה חדרי שינה, שירותים, מקלחת עם מים חמים , מטבח מאובזר וסלון.


על הסיפון יש איזור ישיבה סביב שולחן ומזרון שיזוף בחרטום. היאכטה מצוידת במזגן שירותים חשמליים, מערכת סאונד טובה עם רמקולים על הסיפון ובתוך היאכטה בסלון, ניתן להתחבר למערכת הסאונד עם כל נגן חיצוני (טלפונים, מחשב…).


מה מיוחד ביאכטה?

ביאכטה חדר השינה בחרטום גדול ונוח במיוחד, לכן היאכטה מתאימה במיוחד לאירוח זוגי רומנטי.

מתאימה לשייט זוגי המשלב עיסוי וארוחה ממש כמו צימר על המים.

היאכטה רחבה במיוחד, מספר המפליגים המותר הוא גדול (כ13 מפליגים), ירכתיי הספינה נפתחים לירידה נוחה למים לכן היאכטה מושלמת להפלגות קבוצתיות בסגנון מסיבתי, מסיבות רווקים ורווקות, ימי הולדת, הפלגות גיבוש עובדים, הפלגות משפחתיות ועוד.

ביאכטה יש מערכת סטריאו איכותית עם חיבור AUX ניתן לחבר לכל טלפון (לחלק מדגמי אייפון-יש להביא מתאם מיוחד), והרמקולים שלה נמצאים בסיפון על התורן, בקוקפיט, ובסלון בקבינה למטה.

כמו כן יש ביאכטה מזרן שיזוף מרווח לחוויה מקסימה לצד הרוח והגלים המתנפצים על החרטום, מושלם לזוגות, ילדים ולכל מי שרוצה להתפנק.

להזמנת היאכטה

 להזמנות-מלאו פרטים או חייגו

מבטיחים לחזור מהר!

077-997-7089