יאכטה ליום הולדת -מסיבה על המים

(3 חוות דעת לקוח)

6602,260

יאכטה ליום הולדת ?בואו לשייט מפנק לקבוצה או זוג🍾✨

ישנם הרבה יתרונות בשייט יאכטה ליום הולדת , בשונה מפאב או מסעדה, כאן זה רק אתם והחבר'ה, בהפלגה תוכלו לשמוח ולהתרגש ביחד באופן קבוצתי ומגבש, כמו חוף ים פרטי, או מסיבה פרטית אבל באמצע הים.

בואו לבילוי מפתיע לכבוד מסיבת יום הולדת בין הגלים✨🌅


נוכל להפליג ממרינה הרצליה למעגן רידינג בת"א, לזרוק עוגן ולהתפנק על מים צלולים וכחולים, שתייה טובה וחברה טובה, כל זה בליווי מוזיקה איכותית שתחברו לסטריאו האיכותי של יאכטת הפינוקים שלנו, זה סטייל שמרגיש ומצטלם טוב.

💠אז מה התכנון, איזו השכרת יאכטה ליום הולדת תתאים לכם?

יאכטה להשכרה ליום הולדת תלויה במספר המפליגים, האם מדובר  בקבוצה או זוג, זמן ההפלגה, האם אתם מביאים כיבוד קל ליאכטה או ארוחה מלאה:

👨‍👩‍👦‍👦לפי מספר מפליגים:

  • עד13 מפליגים – אנו ממליצים על אחת מיאכטות המפרש שלנו, הן נוחות ונעימות, עם מפלס עליון (קוקפיט), מזרני שיזוף בחרטום, וסלון, חדרי שינה, מטבח ושירותים במפלס התחתון.
  • יותר מ-13 מפליגים – מומלץ לקחת כמה יאכטות מפרשיות ביחד, ולעשות קרוז משותף של יאכטות בקבוצה (פלוטילה), ניתן להתחרות בין היאכטות באיזו מהן מגיעה לנקודת הסיום הכי מהר.

⛵באילו יאכטות נחגוג?

היאכטות שתפליגו בהן מאובזרות, ממוזגות (ברציף), מתאימות לאירוח קבוצתי, ביאכטות יש סלון, שני חדרי שינה, מטבח מאובזר, מקלחת ושירותים.

נקשט את היאכטה במיוחד לכבודכם בשלט מזל טוב ובבלונים (בסלון בלבד-מטעמי איכות הסביבה) כדי שתהיה לכם חווית יומולדת בלתי נשכחת .

ביאכטה יחכו לכם אבוב לטבילה בים, מזרו שיזוף בחרטום היאכטה וכל מה שצריך כדי שיהיה לכם ים של כיף, ביאכטה יש מערכות סאונד למוסיקה עם אפשרות חיבור לכל סוג מדיה.

על הקוקפיט יש איזור ישיבה סביב שולחן ומזרון שיזוף מפנק  בחרטום, היאכטות מצויידות במזגן שירותים חשמליים, מערכת סאונד טובה עם רמקולים על הסיפון ובתוך היאכטה בסלון, ניתן להתחבר למערכת הסאונד עם מכשיר נייד בחיבור כבל AUX.

🎊מה אורך השייט המומלץ למסיבת יומולדת ביאכטה?

 

אורך ההפלגה המומלץ ליאכטה ליום הולדת הנו כ-3-4 שעות, ע"מ לספק לכן את זמן האיכות שלכן, ולאפשר את כל הפינוקים כגון, שחייה בים ושימוש באבוב, הפלגה לכיוון מרינה יפו או תל-אביב בדרום,או נתניה ושפיים בצפון או אולי אפילו לעשות שלום לנופשים בנמל תל אביב והפלגה לאורך טיילת תל אביב (היאכטה יכולה להתקרב עד כמה מאות מטרים מהחוף) או אם תנאי הים מאפשרים לעצור מנועים ולשכשך במים החמימים (תקבלו אבוב פינוקים ענק).

נוכל לפתוח מפרשים (כתלות בשיקול דעת הסקיפר), ולתת לרוח להניע אותנו ללא מנוע ולגלים והרוח להרים את המצב רוח, הנאה החוויתית הזו תיזכר להרבה זמן, וגם תצאו עם מזכרת של הרבה תמונות לאינסטגרם ולפייסבוש.

 

🎊ואיך נראית יאכטה למסיבת יום הולדת, מה יש בה?

ביאכטת יום ההולדת יש את כל מה שיש בחדר בבית מלון וספא, כולל 4 חדרים, מקרר ומקפיא, טלוויזיה, מזגן (כשעוגנים ברציף), ואבוב לגרירה מאחורי הסירה כך שאפשר להיות במים מבלי לשחות, לתפוס בקבוק בירה, לשכשך את הרגליים במים ולחוות את החיים במיטבם.

💠 בהפלגה ליום הולדת מקבלים חופשי:

  • שתייה קלה-תפוזים, אשכוליות ומים מינרליים וחמה, בקבוק שמפניה גדול אחד, בלונים, שלטי מזל טוב, אבוב.
  • שתייה חמה – (קפה, תה) כאשר אנחנו ברציף (לפני היציאה או לאחריה לפי בקשתכם).
  • צילום האירוע – בטלפון שלכם ע"י הסקיפר (הצילום איננו צילום אירועים מקצועי).
  • שימוש במזרני שיזוף – בחרטום, ושימוש באבוב בהתאם למצב הים ושיקול דעת הסקיפר.

נקה

 להזמנות-מלאו פרטים או חייגו

מבטיחים לחזור מהר!

077-9977-089