קורס סקיפרים | משיט 30 | הרצליה | להיות קפטן

להיות סקיפר-המדריך המלא להוצאת רשיון במחיר שפוי

חולמים על הים ואתם על ההגה, מתאים לכם לצאת עם המשפחה והחברים להפלגות בארץ ובחו"ל?
רישיון משיט 30 יעניק  לכם את האפשרות לשכור סירה מאחד ממועדוני השייט במרינה הרצליה, ולצאת איתה להפלגות כיף עם המשפחה והחברים.

תהליך הוצאת רישיון משיט 30 מורכב משני שלבים:

  • שלב תיאורטי:
    השלב התיאורטי מורכב מ-4 בחינות שמקיימת רשות הספנות, והן: מכונה, ניווט חופי, מכשירים, וימאות.כל מבחן מוגדר כ"מקצוע" ומחייב מעבר קורס תיאורטי בכיתה או במחשב באמצעות לומדה, לכל מקצוע יש מבחן נפרד המתקיים בנפרד ב3 מרכזי הבחינה מטעם רשות הספנות (ת"א, חיפה, אילת).יש לעבור את 4 הבחינות בהצלחה ע"מ לקבוע מועד למבחן המעשי.
  • שלב מעשי:
    השלב המעשי מורכב מהפלגות מקצועיות להכרת ותפעול יאכטה מפרשית בדגש על ימאות מעשית, קשירת מס' רב של קשרים ימיים, ושימוש נכון בחבלים, תפעול המפרשים (חלוץ וראשי), הבנת מפנים וחוקי דרך, תפעול תקלות שונות, חילוץ "אדם בים" לפי דרישות החוק, תפעול ומנהיגות סקיפר בניהול היאכטה, וסוגי עגינות שונים במרינה (גישת ירכתיים, לונג-סייד, חרטום).
  • בחינה מעשית:
    לאחר סיום 4 בחינות התיאוריה, אנו נקבע שבוע מרוכז שבו נפליג כל יום במשך 5-7 ימים מהבוקר עד הערב, כל יום יוקדש לנושא מסוים מהמבחן המעשי, וביום ראשון שלאחר השבוע נגיע שוב ליאכטה וייצטרך אלינו בוחן מטעם רשות הספנות, לאורך היום כל מועמד ייתבקש לבצע שורת משימות וייקבל ציון לפי ביצועיו, הבחינה תכלול בעיקר משימות טכניות, וגם חזרה על התיאוריה (דגש על חוקי דרך, זיהוי אורות גדלים וסימנים ימיים), בסיום היום הבוחן ייתן את החלטתו האם המועמד רשאי לקבל את הרשיון משיט.

אורך התהליך:

תהליך הוצאת רישיון משיט כולל מס' שלבים רב, לכן הזמן הממוצע תלוי במידת הזמן הפנוי, רמת המחוייבות, מס' השעות המושקע בדבר וכו', כלל אמצע אומר שאורך התהליך נע בין חצי שנה-לשנה.

כמה עולה להוציא רישיון משיט:

לימוד תיאוריה-בין 7000-11,000 ₪

אגרות בחינה-1160 ₪ ל-4 בחינות תאורטיות (בהנחה שאין כישלון בבחינות המחייב הרשמה מחודשת).

מבחן מעשי– 504 ₪ (בהנחה שאין כישלון בבחינות המחייב הרשמה מחודשת).

עברתי מבחן-וקיבלתי רשיון משיט 30-מה עכשיו:

 

מזל טוב, עכשיו כשאת\ה ימאים מוסמכים, אתם יכולים ליצור אתנו קשר ונבדוק ביחד איזו סירה מתאימה לכם, במרינה הרצליה יש לערך כ-40 יאכטות שניתן להשכיר להשטה עצמית, החל ממנועיות ועד למפרשיות, הפתרון המומלץ ביותר הוא לקנות כרטיסייה או לעשות מנוי באחד המועדוני יאכטות במרינה, פתרון זה יעניק לכם אפשרות להפליג עם עוד סקיפרים כמוכם, וגם לאחר תקופה, להוציא לבד את המשפחה והחברים לשייט.

 להזמנות-מלאו פרטים או חייגו

מבטיחים לחזור מהר!

077-9977-089