1,090

מסיבת רווקות ביאכטה

בואו לחגוג מסיבת רווקות ביאכטה מפנקת, בהפלגה תוכלו לשמוח עם הכלה לעתיד באופן קבוצתי ומגבש, כמו חוף ים פרטי, או מסיבה פרטית אבל באמצע הים, נוכל להפליג ממרינה הרצליה למעגן רידינג בת"א (בהפלגת 4 שעות), לזרוק עוגן ולהתפנק על מים צלולים וכחולים, שתייה טובה וחברה טובה, כל זה בליווי מוזיקה איכותית שתחברו לסטריאו האיכותי של יאכטת הפינוקים שלנו.

מסיבת רווקות  – כי כבר לא צריך לטרוח לארגן,
הכל מוכן על היאכטה❗

💠היאכטות שלנו למסיבת רווקות מאובזרות, ממוזגות (ברציף), מתאימות לאירוח קבוצתי, ביאכטה יש סלון, שני חדרי שינה, מטבח מאובזר, מקלחת ושירותים.אנחנו מקשטים את היאכטה לכבודכם כדי שתהיה לכם חווית יומולדת בלתי נשכחת בבלונים. ביאכטה יחכו לכם אבוב לטבילה בים, מזרון שיזוף בחרטום היאכטה וכל מה שצריך כדי שיהיה לכם ים של כיף, ביאכטה יש מערכות סאונד למוסיקה עם אפשרות חיבור לכל סוג מדיה.

💠על הקוקפיט יש איזור ישיבה סביב שולחן ומזרון שיזוף בחרטום. היאכטות מצויידות במזגן שירותים חשמליים, מערכת סאונד טובה עם רמקולים על הסיפון ובתוך היאכטה בסלון, ניתן להתחבר למערכת הסאונד עם מכשיר נייד בחיבור כבל AUX.

💠אורך ההפלגה המומלץ למסיבת רווקות הנו כ-3 שעות, ע"מ לספק לכן את זמן האיכות שלכן, ולאפשר לכן את כל הפינוקים כגון, שחייה בים ושימוש באבוב, הפלגה לכיוון מרינה יפו או תל-אביב (בחבילת 4 שעות), נוכל לפתוח מפרשים, ולתת לרוח להניע אותנו ללא מנוע ולגלים והרוח להרים את המצב רוח, הנאה החוויתית הזו תיזכר להרבה זמן, וגם תצאו עם מזכרת של הרבה תמונות.

💠ביאכטה יש את כל מה שיש בחדר בבית מלון וספא, כולל 3 חדרים, מקרר ומקפיא, טלוויזיה, מזגן (כשעוגנים ברציף), ואבוב לגרירה מאחורי הסירה כך שאפשר להיות במים מבלי לשחות, לתפוס בקבוק בירה, לטבול את הרגליים במים ולחוות את החיים במיטבם.

בהפלגה למסיבת רווקות מקבלים:

שתייה קלה-תפוזים, אשכוליות ומים מינרליים וחמה חופשי, בקבוק שמפניה גדול אחד, בלונים, שלטי מזל טוב, אבוב.

להזמנות-מלאו פרטים או חייגו

מבטיחים לחזור מהר!

077-9977-089