הפלגת דייג ביאכטה 3 שעות | הרצליה

1,6302,410

הפלגות דייג-מודרכות ולכל הרמות, כוללת ציוד דייג ופתיונות

הפלגת דייג מודרכות היא אחת ההנאות שהים הגדול יכול להעניק לכם, בין אם זה יום כיף עם המשפחה, בילוי עם כל החבר׳ה או יום גיבוש בעבודה.

ההפלגות מתקיימות בליווי עם סקיפר מקצועי אשר ילווה ויעשיר את הדייגים מנסיונו וידריך בטכניקות הדייג: בולוס (דיג פתיונות)  וטרולינג (גרירת בובה דמויית דג פצוע).
דגי מטרה עיקריים: סנפנים , פלמידות, פארידות, ובעונה-אלבקור וטונות כחולות (תחילת מאי עד סוף יוני).

מה הערך המוסף שלנו:

הפלגת דייג מקצועיות עם סקיפר מקצועי אשר ילווה ויעשיר את הדייגים מנסיונו וידריך טכניקות מגוונות ברוב שיטות הדייג: בולוס, פתיונות חיים, ג’יג לייט/כבד, טרולינג וכו'.

ההפלגות יוצאות ביאכטה מפוארת באורך 38 פיט (12 מטר לערך) ומצויידת עם ציוד מלא לבטיחות והנאה בדיג, פישפיינדר ומתקני חכות. מומלץ לצאת להפלגות דיג בשעות הבוקר המוקדמות.

מה עוד תקבלו בהפלגת הדייג שלנו?

שתיה חמה וקלה חופשי, אם תבואו בבוקר בזריחה-הקפה עלינו, היאכטות שלנו מאובזרות, ממוזגות, מתאימות לאירוח קבוצתי, בכל יאכטה יש סלון, שני חדרי שינה, מטבח מאובזר, מקלחת ושירותים.

יש אפשרות לטבילה בים עם אבוב, מזרון שיזוף בחרטום היאכטה וכל מה שצריך כדי שיהיה לכם ים של כיף. ביאכטות יש מערכות סאונד למוסיקה עם אפשרות חיבור עם כבל AUX,.  יש אפשרות לצילום על ידי הסקיפר שלנו (חשוב לציין בעת ההזמנה). ניתן להזמין מראש ארוחת בוקר, צהריים או ערב (בתוספת תשלום)

 

*הפלגות עד 13 משתתפים בלבד! יש לציין מראש את מספר המשתתפים.

נקה

 להזמנות-מלאו פרטים או חייגו

מבטיחים לחזור מהר!

077-9977-089