תקציר פוסט

איך לתכנן הפלגה במרינה הרצליה

הפלגה משפחתית מושלמת למשפחה המעוניינת בחוויה מיוחדת עם ערך חינוכי ומגבש למשפחות.

את ההפלגה ניתן לשלב בקפיצה למים ושימוש באבוב המחובר ליאכטה, והילדים יוכלו להתחפש לפיראטים ולהצטלם ע"י הסקיפרים מתנדבי הצילום שלנו.

סרטון יאכטה

הפלגה במרינה הרצליה-למי זה מתאים

לכל אחד מהמשפחה, מגיל 0-99, במידה וצירך יש ביאכטה חגורות הצלה לכל האנשים ואפשר לחגור ילדים בהן את הילדים ולאפשר להם להסתובב בבטחה ביאכטה.

סוג היאכטה

במרינה הרצליה ישנם סוגי יאכטות רבים, כגון: מפרשיות, מנועיות, וסירות אקסטרים, כדאי להגדיר את סוג היאכטה הרצוייה, ומשם לבדוק את התקציב.

רוב כלי השייט במרינה הנם מפרשיות בגדלים שונים, מפרשית תאפשר לכם הפלגה רגועה ושקטה בכוח המפרשים, תחוו את הים והטבע ואולי גם תראו דולפינים וסביבה ימית שונה כמו צבי-ים, במנועית תחוו הפלגה מהירה יותר, פחות תרגישו טלטולים ותוכלו להפליג ליעדים רחוקים יותר כמו נמל יפו ונתניה.
בסירות אקסטרים תחוו חוויה מטלטלת, הפלגה בסגנון אקסטרים תרים לכם אתה האנדרנלין, תקבלו נתזי מלח מהים שישאירו לכם חיוך רחב.

זמן השייט

שעת הפלגה תאפשר לכם טעימה "על קצה המזלג", עקב תהליך היציאה מעגינה והחזרה, ותאפשר לכם בין 25-30 דקות בים, לכן אנו ממליצים על לפחות שעתיים הפלגה שתאפשר לכם לחוש את הים ולהיכנס לאווירה, לקבוצות, ימי גיבוש, הפלגות יום-הולדת והפלגות רומנטיות אנו ממליצים על שעתיים הפלגה לפחות, ורצוי 3, במידה ותרצו לקפוץ למים ולהשתמש באבוב תוכלו לנצל את הזמן כראוי, ולכל המפליגים יהיה זמן לקפוץ למים (כתלות במצב היםאישור הסקיפר).

בטיחות

היאכטות באתרנו מצוידות בציוד הצלה, רישוי וביטוח לכלי, הנוסעים, והצוות,
המשיטים שלנו בעלי רשיון משיט 40 (מסחרי), ויש לנו אפודות הצלה לפי מס' המפליגים שהיאכטה מורשית.

"מחלת ים"

לעיתים קורה שלמפליגים יש בחילה כתוצאה מטלטולי הגלים, בחירה מיאכטה גדולה ומרווחת עוזרת בד"כ, לרגישים לנושא ניתן לקנות בכל בית מרקחת כדור בשם "טרבמין" (ללא מרשם), ויש לקחתו לפחות חצי שעה טרם ההפלגה (ניתן לקנות בסופר-פארם בקניון ארנה), יש להיות מודעים לתופעות לוואי של הכדור, כמו כן יש "טריקים" ידועים למנ יעת מחלת ים כגון: הסתכלות לאופקיבשה, החזקת הגה הסירה, קפיצה לשחייה בים, ושכיבה בעיניים עצמות, אם תרצו לנוח, לרוב הסירות יש חדרים למנוחהשינה תוך כדי ההפלגה, ולכן פתרון יימצא לכל עניין.

איזה אוכל שתייה להביא?

שתייה קלה יש כבר בסירה (בד"כ תפוזים, אשכוליות) בצורה חופשית, רצוי להביא להפלגה מזון קל בקופסאות כגון; נשנושים וחטיפים, פירות העונה, סנדוויצ'ים קלים, רצוי להימנע מאוכל שומני היות והוא יכול לגרום לבחילה בשילוב ההפלגה, אתם יכולים להביא שתייה חריפה ובירות (למבוגרים), יש יאכטות שבמסגרת ההפלגה מעניקות בקבוק קאווה או שמפנייה (מפורט בדף מוצר הספציפי).

אילו סוג סירות יתאימו לנו כמשפחה?

אם אתם מחפשים חווית חיבור לטבע ושקט-מפרשית היא האופצייה הנכונה עבורכם, ברוב המפשריות במרינה יש בין 10-14 מקומות לאורחים.

אם תבחרו במנועית, תקבלו חוויה של מהירות ואקשן, הסירה יכולה לדלג במהירות בין נקודות, ותספיקו לגמוא שטח יותר גדול בזמן קצר, ניתן לשלב גרירת אבוב וספורט ימי בתיאום מראש, המרחב במנועית שונה, ובהפלגה מרגישים פחות טלטולים ביחס למפרשית (הסירה 'מדלגת' מעל הגלים-עקב המבנה שלה).

אילו פעילויות ניתן לעשות תוך כדי ההפלגה?

תוכלו לעזור לסקיפר להחזיק הגה ולתפעל את הסירה, במידה ומעוניינים בחלק מהיאכטות יש ציוד דייג להשכרה, וכך תוכלו גם לעשות דיג משפחתי מגבש (בתיאום מראש), כמו ניתן לקפוץ למים ולהשתכשל במים עם האבוב תוך כדי הפלגה ובסחיפה, זו חוויה שאין שני לה, ושגורמת לחיוך רחב
וזכרונות מתוקים..

 

 להזמנות-מלאו פרטים או חייגו

מבטיחים לחזור מהר!

077-9977-089


  ההפלגות המומלצות שלנו

  גיבוש
  6601,480
  -26%
  מבצע
  קבוצתי
  6602,260
  מבצע
  1,0901,870