תקציר פוסט

איך לתכנן הפלגה מושלמת למשפחות

הפלגת גיבוש משפחתית מושלמת למשפחה המעוניינת בחוויה מיוחדת עם ערך חינוכי ומגבש למשפחות. את ההפלגה ניתן לשלב בקפיצה למים ושימוש באבוב המחובר ליאכטה, והילדים יוכלו להתחפש לפיראטים ולהצטלם ע"י הסקיפרים חובבי הצילום שלנו.

סרטון החוויה

הפלגה משפחתית, למי מהמשפחה מתאימה?

לכל אחד מהמשפחה, מגיל 0-99, שאוהב את רעש הגלים, אוויר נקי, מפרש מקדימה, את השקט היחודי לים, וחיבור בלתי אמצעי לטבעבמידה וצירך יש ביאכטה חגורות הצלה לכל האנשים ואפשר לחגור ילדים בהן את הילדים ולאפשר להם להסתובב בבטחה ביאכטה.

בטיחות

היאכטות באתרנו מצוידות בציוד הצלה, רישוי וביטוח לכלי, הנוסעים, והצוות, המשיטים שלנו בעלי רשיון משיט 40 (מסחרי), ויש לנו אפודות הצלה לפי מס' המפליגים שהיאכטה מורשית.

איזה אוכל שתייה להביא?

שתייה קלה יש כבר בסירה (בד"כ תפוזים, אשכוליות) בצורה חופשית, רצוי להביא להפלגה מזון קל בקופסאות כגון; נשנושים וחטיפים, פירות העונה, סנדוויצ'ים קלים, רצוי להימנע מאוכל שומני היות והוא יכול לגרום לבחילה בשילוב ההפלגה, אתם יכולים להביא שתייה חריפה ובירות (למבוגרים), יש יאכטות שבמסגרת ההפלגה מעניקות בקבוק קאווה או שמפנייה (מפורט בדף מוצר הספציפי).

אילו סוג סירות יתאימו לנו כמשפחה?

אם אתם מחפשים חווית חיבור לטבע ושקט-מפרשית היא האופצייה הנכונה עבורכם, ברוב המפשריות במרינה יש בין 10-14 מקומות לאורחים.

אם תבחרו במנועית, תקבלו חוויה של מהירות ואקשן, הסירה יכולה לדלג במהירות בין נקודות, ותספיקו לגמוא שטח יותר גדול בזמן קצר, ניתן לשלב גרירת אבוב וספורט ימי בתיאום מראש, המרחב במנועית שונה, ובהפלגה מרגישים פחות טלטולים ביחס למפרשית (הסירה 'מדלגת' מעל הגלים-עקב המבנה שלה).

אילו פעילויות יוכלו הילדים לעשות תוך כדי ההפלגה?

הידים יוכלו לעזור לסקיפר להחזיק הגה ולתפעל את הסירה, במידה ומעוניינים בחלק מהיאכטות יש ציוד דייג להשכרה, וכך תוכלו גם לעשות דיג משפחתי מגבש (בתיאום מראש), כמו כן הילדים יוכלו להתחפש לפיראטים ולהצטלם.

ומה משפחות יכולות לעשות לאחר ההפלגה?

במרינה הרצליה ישנן חופים מסעדות איכותית המותאמות למשפחות, בסגנונות שונים, כמו כן המרינה קרובה לחוף רבים ובהם:

חופים:

מסעדות:

 להזמנות-מלאו פרטים או חייגו

מבטיחים לחזור מהר!

077-9977-089